Oświetlenie dla stacji paliw

Lampy LED pod wiatę

Lampa LED przeznaczona do oświetlania terenu pod wiatami, na halach produkcyjnych itp. Zastosowany układ optyczny zapewnia równomierne rozprowadzanie światła na całym obszarze oświetlanego terenu. Lampa wyposażona jest w zasilacz impulsowy, który zapewnia stałe napięcie, nawet wtedy kiedy napięcie w sieci się waha.

Żywotność lampy przekracza 50 000 h co sprawia, że lampa staje się bezobsługowa nawet przez kilkanaście lat.

Lampy LED uliczne

Lampa uliczna LED przeznaczona do oświetlania dróg, placów, parkingów itp. Zastosowany układ optyczny zapewnia równomierne rozprowadzanie światła na całym obszarze oświetlanego terenu. Lampa wyposażona jest w zasilacz impulsowy, który zapewnia stałe napięcie, nawet wtedy kiedy napięcie w sieci się waha. Żywotność lampy przekracza 50 000 h co sprawia, że lampa staje się bezobsługowa nawet przez kilkanaście lat.

Tunelowe lampy LED

Lampa LED przeznaczona do oświetlania tuneli, przejść podziemnych lub hal produkcyjnych itp. Zastosowany układ optyczny zapewnia równomierne rozprowadzanie światła na całym obszarze oświetlanego terenu. Lampa wyposażona jest w zasilacz impulsowy, który zapewnia stałe napięcie, nawet wtedy kiedy napięcie w sieci się waha. Żywotność lampy przekracza 50 000 h co sprawia, że lampa staje się bezobsługowa nawet przez kilkanaście lat.

Lampy HIGH BAY

Lampy High Bay LED to nowoczesne oświetlenie LED do zastosowań przemysłowych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom lampy tego typy charakteryzują się nawet pięciokrotnie wyższą żywotnością, niż lampy wysokoprężne. Ich bezgłośna praca i brak efektu stroboskopowego sprawia, że lampy te mogą być stosowane w różnych projektach, np. Oświetlenie hal produkcyjnych, dużych hal sklepowych, salonach, czy również w miejszych puunktach sprzedaży.

Lampy hybrydowe LED

Lampy zasilane energią solarno – wiatrową. Za pomocą modułów fotowoltaicznych oraz turbin wiatrowych gromadzimy wyprodukowaną energię w specjalnych akumulatorach, które następnie dostarczają ją do lamp LED. Jest to idealne rozwiązanie dla oświetlenia miejsc, w których dostarczenie energii elektrycznej jest bardzo utrudnione lub wręcz niemożliwe, a koszty związane z położeniem przewodów zasilających znacznie przekraczają koszt zakupu takiej lampy.

 

Neony LED

Neon LED ma zastosowanie w reklamie, oświetlaniu otoków, wiat czy robienia obrysów budynków, balustrad, samochodów itp. Elastyczność neonu, jego wytrzymałość na warunki atmosferyczne i uszkodzenia zewnętrzne pozwala nam na układanie dowolnych kształtów. Neon LED działa na niskim stałym napięciu 12V, 24V lub na napięciu zmiennym 230V. Emituje bardzo mało ciepła i jest całkowicie bezpieczny do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Oprawy wewnętrzne i zewnętrzne LED. System inteligentnego oświetlenia LIGHT CONTROLL

System inteligentnego oświetlenia LightControl przeznaczony jest do sterowania i zarządzania punktami świetlnymi. System umożliwia realizacje oświetlenia o różnym stopniu zaawansowania od dużych parkingów przy marketach, ciągów ulicznych po uliczki osiedlowe, hale produkcyjne, place oraz stacje benzynowe. Architektura sterowania oparta o transmisje radiową gwarantuje instalacje na istniejących obiektach, ponieważ nie wymaga żadnego dodatkowego okablowania.

 

Najważniejsze cechy systemu to m..in.:
– Harmonogram nastaw działania pojedynczej lampy lub grup lamp
– Kontrola i wykrywanie uszkodzonej lampy
– Status transmisji radiowej
– Aktualny stan dla poszczególnej lampy (włączona / wyłączona / jasność)
– Wyświetlanie aktualnej mocy pobieranej przez wszystkie punkty świetlne
– Ręczna lub automatyczna kontrola jasności świecenia od 0 – 100%
– Kalkulator aktualnego zużycia energii elektrycznej
– Funkcja kalendarza astronomicznego

 

Podstawowe dane techniczne:
– Sterowanie lampami LED o napięciu od 24V DC do 48V DC
– Zasięg transmisji radiowej między poszczególnymi punktami węzła – 200m
– Możliwość wysterowania do 100 lamp w jednym węźle
– Programowanie ustawień sterownika może odbywać się lokalnie z komputera PC lub zdalnie poprzez sieć GSM

 

Świetlówki LED

Świetlówki LED są alternatywą dla tradycyjnych świetlówek. Źródłem światła są wysokowydajne diody LED, które charakteryzują się wysoką żywotnością, bezawaryjnością i niskim poziomem zużycia energii. Świetlówki LED są dobrym rozwiązaniem dla marketów, hal produkcyjnych, biur, sklepów, stacji paliw itp., ponieważ charakteryzują się dużą oszczędnością energii w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem i niskim poziomem emisji ciepła.

 

Żarówki LED

Żarówki LED W naszej ofercie posiadamy także szeroką gamę różnego rodzaju żarówek LED. Są one doskonałym zamiennikiem tradycyjnych żarówek oraz halogenów. Idealne do oświetlania pomieszczeń mieszkalnych, łazienek, korytarzy, biur a także do tworzenia akcentów świetlnych.

Nasza strona wykorzystuje niewielkie cookies, żeby korzystanie z niej było wygodniejsze i prostsze. Surfowanie po stronie bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one zapisywane w Twoim komputerze/telefonie/tablecie.  Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.