Wizualizacje Stacji Paliw

Wykonujemy kompleksowo wizualizacje stacji paliw od projektu graficznego do montażu wszystkich elementów na miejscu. Dzięki temu, że wszystko wykonywane jest przez naszą firmę mamy wpływ na jakość wykonania. Projekt wizualizacji jest realizowany pod indywidualne wymagania klienta, dzięki czemu prawie niema ograniczeń co do końcowego wyglądu stacji paliw.

Otoki

Są jednym z ważniejszych elementów wizualizacji stacji paliw. Płaskie lub wypukłe o różnych wymiarach, wykonywane z aluminium obrabianego przez maszyny CNC. Blach malowane proszkowo w dowolnych kolorach z palety RAL. Dodatkowo można umieścić podświetlane napisy, logotypy lub dowolne grafiki na otokach. Grafiki na otokach mogą być płaskie lub wychodzące przed otok np. wytłoczone lub jako litery przestrzenne.

Pylony cenowe

Wieża cen paliw na stacjach benzynowych pełni rolę wizytówki, jak również informacji o cenach paliw. Chcielibyśmy zaproponować Państwu wysokiej jakości pylony cenowe na wyświetlaczach LED. Ceny na wyświetlaczach LED są czytelne i wyraźne w każdych warunkach. Zmiana natężenia oświetlenia powoduje, że wyświetlacze zmieniają swoją jasność, a tym samym nie oślepiają kierowców. W wieżach cen możemy zastosować następujące systemy sterowania:

  • sterowanie za pomocą pilota bezprzewodowego,
  • sterowanie za pomocą pilota przewodowego,
  • sterowanie za pomocą komputera PC,
  • sterowanie za pomocą Wi-Fi ,
  • wieża cen współpracuje z systemem Mc Spal, PetroManager POS i sterownikiem dystrybutorów Petromis.

Oprócz cen paliw możemy zastosować w wieży cen tablice z płynącym tekstem lub ekrany LED pełno kolorowe, gdzie możemy wpisywać dowolne teksty, czy animacje informujące klientów o promocjach, cenach, godzinach otwarcia, itp.

Obudowy słupów

Zasłaniają konstrukcję wiaty oraz maskują rynny oraz  wszelkie przewody. Przeważnie w kształcie prostokąta lub z owalnym przodem. Dodatkową opcją jest możliwość montażu podświetlanych grafik np. gatunków paliw.

Oznakowanie kierunkowe

Ułatwiają klientom poruszanie się po terenie stacji. Wykonywane są w formie małych stojących pylonów z podświetlanymi znakami kierunkowymi. Dodatkową opcją może być płynący tekst LED który da klientowi informacje o aktualnych promocjach na różne produkty lub możliwości skorzystania z myjni  itp.

Oświetlenie LED

Do oświetlenia stacji wykorzystujemy technologię LED. Dzięki czemu mamy gwarancję, że oświetlenie będzie niezawodne a zarazem oszczędne! Wszystkie napisy oraz znaki podświetlamy modułami ledowymi które są specjalnie do tego celu zaprojektowane. Do oświetlenia terenu również proponujemy wydajne a zarazem ekonomiczne oświetlenie LED w postaci:

– Lampy LED pod wiatę
– Lampy LED uliczne
– Lampy LED tunelowe
– Lampy LED HIGH BAY
– Lampy LED hybrydowe
– Neony LED

Więcej informacji w zakładce „Oświetlenie dla stacji paliw”

Działamy na terenie całego kraju!

 

Nasza strona wykorzystuje niewielkie cookies, żeby korzystanie z niej było wygodniejsze i prostsze. Surfowanie po stronie bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one zapisywane w Twoim komputerze/telefonie/tablecie.  Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.